УСТИНІВСЬКИЙ КОТЕЛЬНО-МЕХАНІЧНИЙ ЗАВОД
ПОСЛУГИ

ПОСЛУГИ

Основні напрямки діяльності котельно-механічного заводу.

Монтаж, пусконалагоджувальні роботи, здача в експлуатацію.

Включають в себе роботи з монтажу, демонтажу, як котлоагрегатів так і окремих його частин і устаткування в межах котла (поверхні нагрівання, водяні економайзери, повітропідігрівачі, пароохолоджувачі, газові пальники, контрольно - вимірювальне обладнання), монтаж металоконструкцій, каркасів, ферм, колон, металевих труб та ін.

Після монтажу виконується повний комплекс пуско-налагоджувальних робіт та подальша здача в експлуатацію. Виконання даних видів робіт проводиться кваліфікованим персоналом в суворій відповідності з "Правил будови і безпечної експлуатації парових та водогрійних котлів" та нормативної документації Держгірпромнагляду охорони праці.

Реконструкція парових котлів.

З метою збільшення продуктивності та зменшення енерговитрат котлоагрегатів і допоміжних систем за бажанням замовника проводиться реконструкція існуючого обладнання з заміною основного або допоміжного обладнання.

Виконується комплекс робіт з реконструкції парових та водогрійних котлів з метою збільшення їх паропродуктивності. Здійснюється модернізація окремих вузлів котла (економайзерів, повітропідігрівників, пароохолоджувача, пальникових пристроїв, топок та ін.).

Переналаштування котлів на газоподібне, тверде паливо.

Для оптимального використання палива для підвищення ККД котла здійснюється комплекс робіт з переведення котелень на спалювання природного газу з реконструкцією мазутних пальникових пристроїв на газомазутні з проведенням сертифікаційних випробувань реконструйованих пальників і розробкою паспортів затверджених у Державному Центрі по випробуванню і впровадженню паливовикористовуючого обладнання. Реконструкція парових та водогрійних котлів для спалювання різних видів твердого палива, включаючи різні види біомас.

Проектні роботи.

Роботи виконуються як по кресленнях замовника. Силами власного конструкторського бюро розробляються комплекс технічних заходів щодо виготовлення проектної документації на реконструкцію парових та водогрійних котлів, окремих вузлів та елементів з метою підвищення їх продуктивності і економічності.

Навчання персоналу, консультації, розробка тех. документації.

Підприємство здійснює технічні консультації при установці, ремонті, реконструкції котлоагрегатів малої та середньої потужності з виїздом фахівців на місце робіт і з можливістю організації виробничої бази і виконання робіт на території замовника.

Навчання та атестація персоналу задіяного при виконанні робіт проводиться як на самому підприємстві так і в спеціалізованих навчальних закладах підвідомчих Держгірпромнагляду охорони праці.