УСТИНІВСЬКИЙ КОТЕЛЬНО-МЕХАНІЧНИЙ ЗАВОД
ПОСЛУГИ

Тип парові вертикально-водотрубні низького тиску

Парові вертикально-водотрубні котли низького тиску призначені для вироблення насиченої пари.

Трубна система котлів Е-0, 2/9Г, Е-0, 2/9Ж, Е-0, 4/9Г, Е-0, 4/9Ж, Е-1/9Г, Е-1/9Ж складається з верхнього і нижнього кільцевих колекторів, з'єднаних між собою прямими вертикальними трубами, розташованими в шаховому порядку по концентричних окружностях. Внутрішній ряд утворює циліндричну топкову камеру з екранними трубами, проміжки між якими закриваються плавниками або сталевими мембранами, привареними до труб.

Постачають котлоагрегати комплектно. У комплект входять: котел з обмурівкою, ізоляцією і обшивкою, живильний насос і дутевий вентилятор з електродвигуном, паливний насос ЕШФ-0, 4/25 з електродвигуном і фільтрами грубої і тонкої очистки палива, пальниковий пристрій, електромагнітні клапани, система автоматики, трубопроводи в межах котла, устаткування водопідготовки і димова труба.

Котел Є-0, 4/9Г складається з конвективного пучка, виконаного з труб 38х2, 5 мм, верхнього та нижнього барабанів і двох нижніх колекторів. Бічні екрани з тих же труб одним кільцем приварені до нижніх колекторів, а іншим кінцем до нижнього барабана, який зміщений на 150 відносно верхнього.

Котлоагрегат Є-1/9-1 складається з верхнього та нижнього барабанів, розташованих на одній вертикальній осі, конвективного пучка і топкових екранів, виконаних з труб 51х2, 5 мм, з чотирма бічними і одним фронтовим колектором.

У комплект поставки котлоагрегату входять: котел з обмурівкою, ізоляцією і обшивкою, ручними колосниковими гратами з перекидними колосниками для твердого палива, ротаційною форсункою для мазути або пальником для газу, живильний насос з електроприводом для котла Є-1/9-1 Г, паровий живильний насос для котла Є-1/9-1 Г, поршневий живильний насос з електроприводом для котла Є-1/9-1М, живильний насос з електроприводом для котла Є-1/9-1 Г, резервний паровий інжектор (крім Є-1/9-1 Г), дутевий вентилятор, димосос, обдувочний апарат, автоматика безпеки, автоматика регулювання для котла Є-1/9-1 Г, сходи та майданчик, трубопроводи, арматура і гарнітура в межах котлоагрегату і пульт управління.