УСТИНІВСЬКИЙ КОТЕЛЬНО-МЕХАНІЧНИЙ ЗАВОД
ПОСЛУГИ

ПРО НАС

Товариство з обмеженою відповідальністю
«УСТИМІВСЬКИЙ КОТЕЛЬНО-МЕХАНІЧНИЙ ЗАВОД»

Дата заснування:

Березень 2008 рік.

Мета діяльності:
 • забезпечення безперебійного функціонування єдиного технологічного комплексу по ремонту, монтажу і налагодженню енергетичного та технологічного обладнання промислових підприємств;
 • отримання прибутку та задоволення соціально-економічних інтересів членів трудового колективу.
Пріоритетні напрямки діяльності:
 • Монтаж машин та устаткування для перероблення сільгосппродуктів
 • Виробництво парових котлів
 • Виробництво радіаторів та котлів центрального опалення
 • Ремонт і технічне обслуговування інших машин та устаткування загального призначення
 • Діяльність у сфері інжинірингу
 • Інші види оптової торгівлі
Предмет діяльності:
 • виготовлення ремонтної та іншої проектно-конструкторської документації;
 • виготовлення запасних частин для парових та водогрійних котлів вітчизняного та зарубіжного виробництва, трубопроводів пари та гарячої води на параметри пари до 60 кгс/см2 і 450 0С;
 • ремонт і монтаж парових котлів;
 • виготовлення і монтаж обладнання для реконструкції теплових та технологічних схем;
 • випуск та реалізація товарів народного споживання;
 • виробничо-технічне навчання спеціалістів;
 • здійснення торгівельно-посередницької діяльності;
 • міжміські перевезення вантажів автомобільним транспортом.
Керівник:

Дяченко Ігор Михайлович

В наш час кожному підприємству необхідно мати під рукою надійного і відповідального партнера, якому можна довіряти виконання проектних, інжинірингових, монтажних робіт, поставку обладнання і матеріалів, оформлення вихідної  документації, здачу об’єкта в експлуатацію і подальше технічне обслуговування. Наявність такого партнера має велике значення в умовах росту інвестицій в реальний сектор економіки України.

Принцип діяльності

Основний принцип діяльності підприємства «УСТИМІВСЬКИЙ КОТЕЛЬНО-МЕХАНІЧНИЙ ЗАВОД» – ВІД ПРОЕКТУ ДО ОБ'ЄКТУ

Товариство з обмеженою відповідальністю «УСТИМІВСЬКИЙ КОТЕЛЬНО-МЕХАНІЧНИЙ ЗАВОД» існує 3 роки і на сьогоднішній день займає стійку позицію серед підприємств, які працюють на ринку котельного обладнання. За час свого існування наше підприємство розвивалось по  встановленому плану, без залучення сторонніх інвестицій, закріплюючи свої позиції на ринку, як професійне підприємство, яке пропонує ефективні технологічні та маркетингові рішення на основі глибокого розуміння проблем і побажань своїх клієнтів.

На даний момент товариство з обмеженою відповідальністю «УСТИМІВСЬКИЙ КОТЕЛЬНО-МЕХАНІЧНИЙ ЗАВОД» проводить весь спектр робіт: від розробки проекту до здачі об’єкту «під ключ». В штаті підприємства працюють досвідчені спеціалісти з універсальними знаннями.

Спеціалісти товариства з обмеженою відповідальністю «УСТИМІВСЬКИЙ КОТЕЛЬНО-МЕХАНІЧНИЙ ЗАВОД» знають регламент і процедури документарної фази проекту – підготовки та погодження договору, технічного завдання, ефектної презентації проекту, оцінки різних економічних показників проекту, написання техніко-економічного обґрунтування. Накопичений нами досвід дозволяє проводити роботи по монтажу обладнання будь-якої складності. Підбором обладнання, розробкою технічного рішення по розміщенню його вузлів і комунікацій займаються кваліфіковані інженери технічного відділу.

Власна виробнича база и ділові довготривалі відносини з котельно-будівними, арматурними, трубними і машинобудівними заводами України дозволяють нам швидко виконувати будь-які замовлення на виготовлення і постачання.

Орієнтація в роботі на комплексне обслуговування замовників, стабільна робота на довготривалі перспективи, гнучка інфраструктура, напрацьовані зв’язки з постачальниками і конкурентні ціни - основний капітал нашого підприємства.

Досвід товариства з обмеженою відповідальністю «УСТИМІВСЬКИЙ КОТЕЛЬНО-МЕХАНІЧНИЙ ЗАВОД» в проектуванні та монтажі промислових котельних, гарантує Замовникам підприємства оперативність, надійність та ефективність виконання монтажних робіт.

Товариство з обмеженою відповідальністю «УСТИМІВСЬКИЙ КОТЕЛЬНО-МЕХАНІЧНИЙ ЗАВОД» готове взяти на себе відповідальність за виконання комплексного проекту «під ключ», виступивши в ролі генерального підрядчика при великомасштабному будівництві, а також виконати реконструкцію та модернізацію діючого підприємства у вже меншому масштабі - в залежності від об’єму і специфіки робіт, необхідних Замовнику.

Стратегія підприємства

Стратегія товариства з обмеженою відповідальністю «УСТИМІВСЬКИЙ КОТЕЛЬНО-МЕХАНІЧНИЙ ЗАВОД» – представлення Замовнику комплексного рішення найвищої якості на основі сучасних енергозбережних технологій.

За роки роботи ми віднайшли серйозних замовників, які стали нашими партнерами.

Ми піклуємось про репутацію нашого підприємства

Ми не беремо участі в сумнівних проектах, навіть якщо вони можуть принести швидкий прибуток підприємству.

Ми не пропонуємо рішень, які можуть привести до втрати репутації наших Замовників.